Салон краси “Persona”

Підкресли свою неповторність

Наша місія - дбати про красу і здоров'я наших клієнтів природним способом. Для цього ми використовуємо виключно атравматичного апаратні процедури і натуральні косметичні засоби від провідних світових виробників. Дбайливе і шанобливе ставлення до наших відвідувачів залишається незмінним, починаючи з першого візиту. Ми завжди запропонуємо те, що підкреслить вашу природну красу і подарує відчуття легкості і здоров'я.


Наше тіло - це відображення нашого внутрішнього світу. Лист, на якому написана історія про те, як ми дбаємо про себе і як підносимо себе світу. Хтось ставиться до себе ніжно і дбайливо - і тіло розповідає історію подяки, хтось тримається в тонусі - і тіло розповідає історію динамічного екшену, хтось в безперервному пошуку здорових продуктів і корисних процедур - і тіло розповідає історію довголіття.


Але найцікавіша історія - це та, в якій гармонійно зібрані всі сюжетні лінії. Це і є історія краси.

Адреса:

вул. Перемоги 40,

м. Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Телефон:

+380 95 000 1945

  • persona.zp
  • persona.zp.ua

© 2018 - 2020 р.р. Persona, вулиця Перемоги, 40, Запоріжжя, Запорізька область, Україна тел. +380 95 000 1945 e-mail 1personazp@gmail.com
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване вилучення інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу команди Persona - заборонене.