MAKE UP

Розділ послуг в стадії реконструкції

З актуальними послугами та цінами ви зможете ознайомитися в нашому instagram.com/persona.zp

Доопрацювання макіяжу

300,00

ГРН

Макіяж весільний /АРТ МАКІЯЖ

від 60 хв

1 000,00

ГРН

Весільний мейк-ап - вищий пілотаж, адже він поєднує в собі техніки денного і вечірнього макіяжу. Грамотно розставити акценти і при цьому залишитися в рамках природного ніжного образу зможе тільки професійний візажист, який тонко відчуває межі і бачить красу в кожному обличчі, розуміє всю логіку макіяжу. Наші візажисти підкреслять Вашу індивідуальність; вони настільки гнучкі в своїй техніці, що кожна їхня робота - шедевр, що виходить за рамки звичного образу нареченої.

Макіяж вечірній

від 60 хв

850,00

ГРН

Наші майстри відчувають клієнта і відразу бачать, що треба підкреслити, а що приховати, щоб ваш вечірній макіяж був бездоганним. Завдяки спеціальній техніці нанесення можна відкоригувати овал обличчя, а при вашому бажанні можна ще й підкреслити природну красу та змінити вас до невпізнання.
Для вечірнього макіяжу використовуються щільні текстури основ і кремів під макіяж. Ця косметика відмінно лягає на шкіру, не скочується і прекрасно виглядає протягом тривалого часу. Ваш макіяж стійкий і бездоганний протягом усього вечора, як би ви не веселилися.

Макіяж денний

від 30 хв.

700,00

ГРН

Для того, щоб підкреслити природну красу, пропонуємо вам зробити денний макіяж. Його відмінною рисою від інших видів макіяжу є використання непомітних кольорів. Також з його допомогою можна приховати дрібні недоліки шкіри обличчя. Використовуючи гармонійні відтінки і професійні косметичні засоби, візажисти нашого салону вміло розставлять акценти і нанесуть косметику таким чином, щоб вона трималася на протязі всього дня.

Адреса:

вул. Перемоги 40,

м. Запоріжжя, Запорізька область, Україна

Телефон:

+380 95 000 1945

  • persona.zp
  • persona.zp.ua

© 2018 - 2020 р.р. Persona, вулиця Перемоги, 40, Запоріжжя, Запорізька область, Україна тел. +380 95 000 1945 e-mail 1personazp@gmail.com
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване вилучення інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу команди Persona - заборонене.