top of page

МАСАЖНИЙ

Розділ послуг в стадії реконструкції

З актуальними послугами та цінами ви зможете ознайомитися в нашому instagram.com/persona.zp

Антицелюлітний масаж

від 45 хв

500,00

ГРН

Антицелюлітний масаж стимулює процеси всередині організму, завдяки яким є можливість вивести зайву воду і шлаки з жирових клітин і підшкірно-жирової клітковини, і завдяки цьому зменшити або усунути повністю целюліт.
Ось основні етапи впливу масажу на целюліт:
1. Активізація кровообігу в проблемних ділянках;
2. Активізація руху лімфи в усьому організмі;
3. Створення умов, при яких антицелюлітні креми надають максимальний позитивний вплив;
4. Активізація руху рідини в тканинах.
При такій стимуляції організму набагато простіше позбутися речовин, що утворюють целюліт, і в кінцевому підсумку порадувати жінку красивими зовнішніми формами.

Класичний масаж

від 45 хв

700,00

ГРН

Класичний масаж застосовують в лікувальних і профілактичних цілях, а також для відпочинку, відновлення і розслаблення організму. Він чудово позбавляє від втоми і м'язових болів, набряків і проблем з суглобами. Він прискорює відновлення після травм і покращує самопочуття при високих фізичних і розумових навантаженнях.

Ломі-ломі- нуї

700,00

ГРН

Гавайський масаж ломі-ломі Нуї цілісно (холистически) працює з усім тілом.
Він впливає не тільки на фізичне тіло, знімаючи спазми, опрацьовуючи м'язи, суглоби, але і психоемоційно - знімаючи стрес, суєту, тиск зовнішнього світу.
Масаж відновлює рухливість тіла за рахунок м'якого не нав'язливого ритмічного впливу масажиста. Заспокоює, повертає радість, оптимізм, прояснює розум, допомагаючи побачити вихід зі складних ситуацій, дарує тепло, підтримку і турботу.

Масаж голови

від 20 хв

200,00

ГРН

Масаж голови - це давня методика, яка допомагає оздоровити шкіру голови, зняти втому, поліпшити кровообіг. За допомогою масажу клітини харчуються киснем, в результаті чого поліпшується ріст волосся.
Однією з головних цілей масажу голови є поліпшення функцій організму, розслаблення м'язів.
Ефект масажу шиї і голови:
-Відбувається активізація роботи нервової системи.
-Зникають головні болі і мігрені.
-Поліпшується пам'ять і зір.
-Стимулюється виведення шлаків.
-Працездатність поліпшується.
-Процедура масажу голови допомагає привести в тонус лімфоток, кровообіг і роботу жирових клітин.
Масаж голови допомагає відновити резервні сили всього організму, надаючи, тим самим, терапевтичний ефект.

Масаж живота

від 30 хв

200,00

ГРН

Масаж сприяє подрібненню підшкірного жиру, що прискорює його спалювання організмом. Крім цього, поліпшується кровообіг, прискорюється обмін речовин в жировому прошарку, виводяться шлаки, зменшуються розтяжки і целюліт, поліпшується травлення.

Масаж комірцевої зони

від 20 хв

200,00

ГРН

Головними показаннями до масажу шийно комірцевої зони є:
-захворювання серцево-судинної системи, гіпертонічна або ішемічна хвороби серця, атеросклероз;
-захворювання нервової системи, головний біль, безсоння;
-захворювання шлунково-кишкового тракту, хронічні гастрити і коліти;
-захворювання легенів і бронхіальна астма;
-порушення в опорно-руховому апараті, травми;
-вугрі, склеродермія;
-клімактеричні розлади;
-шийно-грудний остеохондроз та ін.
Постінсультний стан, розумове перенапруження, запаморочення і навіть стреси - все це можна виправити за допомогою масажу комірцевої зони.
Але, незважаючи на користь, яку несе в собі процедура, існує чимало факторів, які слід враховувати перед призначенням. Є люди, яким суворо не можна зачіпати цю частину тіла, щоб не нашкодити. Наприклад, до таких категорій належать онкохворі, пацієнти, які страждають від декомпенсації печінки, нирок, гіпертоніки. Також існують деякі хвороби серця, при яких проводити дану процедуру не рекомендують. Якщо ви врахуєте всі протипоказання до масажу шийно комірцевої зони, тоді результат обов'язково пр

Масаж ніг

від 20 хв

300,00

ГРН

Крім релаксуючого і загальнозміцнюючого масажу ніг буває і лікувальний. Йдеться про терапію опорно-рухових патологій: захворювань суглобів, травм, плоскостопості, вальгуса. Ці проблеми вимагають професійного підходу, і процедури краще довірити досвідченому фахівцеві.
У чому допомагає масаж ніг:
-стимулює лімфо і кровообіг;
-знімає набряклість;
-тонізує м'язи, шкіру і судини;
-усуває напругу, біль, спазми;
-заспокоює, покращує настрій;
-нормалізує сон і апетит;
-попереджає стреси;
-активізує імунітет;
-тренує серцево-судинну діяльність;
-надає сили, відновлює працездатність;
-омолоджує організм.

Масаж рук

від 20 хв

200,00

ГРН

Масаж рук - одночасно корисна і дуже приємна процедура. Вона покращує кровообіг і лімфоток, завдяки цьому проходять набряки на руках, розгладжуються зморшки, шкіра стає підтягнутою і молодою. Масаж рекомендований і тим, хто проводить багато часу за комп'ютером - він знімає болі в м'язах і суглобах рук.

Масаж спини

від 30 хв

500,00

ГРН

Лікувальний масаж дозволяє зняти надлишковий тонус з м'язово-зв'язкового корсета хребта, сприяє виробленню біологічно активних речовин, тканинних гормонів, прискорює обмінні процеси в тканинах і в усьому організмі. Як результат - правильна постава, і менш вразливий хребет.
Лікувальний масаж - це також хороша профілактика болю в спині. Періодичні профілактичні курси лікувального глибокого масажу допомагають відновити еластичність м'язів, зв'язок і фасцій, поліпшити кровообіг у всіх структурах спини і хребті в тому числі.

Медовий масаж

від 45 хв

1 000,00

ГРН

Класичний масаж застосовують в лікувальних і профілактичних цілях, а також для відпочинку, відновлення і розслаблення організму. Він чудово позбавляє від втоми і м'язових болів, набряків і проблем з суглобами. Він прискорює відновлення після травм і покращує самопочуття при високих фізичних і розумових навантаженнях.

Пресотерапія

500,00

ГРН

Хіромасаж обличчя

від 30 хв

450,00

ГРН

Хіропластичний масаж має виражений лімфодренажний, відновлюючий, тонізуючий і ліфтинговий ефект. Унікальна система рухів допомагає відновити овал обличчя, зняти набряклість, поліпшити колір обличчя, завдяки розвантаженню венознолімфатичної системи.

bottom of page