top of page

Професійне фарбування волосся

Створюючи красиву історію для вашого волосся, майстри салону Persona особливу увагу приділяють висококласному фарбування.

Наш прайс на дану послугу спирається на три найважливіших складових:

✅ кваліфікація майстра;

✅ барвники;

✅ час.

 

Професійне фарбування волосся - це досить складний процес. Майстер повинен не тільки знати основні закономірності колористики, але ще й розуміти що відбуваються фізичні і хімічні процеси.

Стилістам недостатньо пройти всього лише курси перукарського мистецтва. Щоб знати всі актуальні тенденції фарбування, освоювати нові і відточувати старі техніки - необхідно постійно відвідувати семінари, тренінги та майстер-класи, які проходять в інших містах і навіть країнах.

 

Професійний колорист вкладає не тільки розумові та фізичні сили в підвищення своєї кваліфікації, а й значна кількість особистих грошових коштів. Тому, першокласний стиліст-колорист коштує дорого.

Барвники - це другий, значимий фактор якісного фарбування. Для того щоб точно досягти поставленої клієнтом завдання, майстер повинен бути повністю впевнений в тих продуктах, які використовує. Салон краси Persona працює виключно з професійною косметикою для волосся, віддаючи перевагу палітрами La Biosthetique Paris і L'Oreal proffesionale.

 

Наші клієнти гідні ексклюзивного уваги, тому запис до колористу ми завжди плануємо з урахуванням додаткового часу на індивідуальний підхід. Наприклад, фарбування в техніці «балаяж» займає від 4-х годин і більше.

Але саме такий скрупульозний підхід дає впевненість в тому, що клієнт отримає саме той результат, на який розраховував.

 

Стилісти-колористи салону краси Persona є найвищими професіоналами своєї справи, які постійно відвідують майстер-класи за участю топових світових представників індустрії краси. Вони завжди підберуть Вам ідеальний тон, створивши при цьому стильний образ, яким ви будете насолоджуватися кожен день.

 

Чекаємо Вас за адресою - Перемоги, 40.

Інформація та бронь по телефону: +380950001945,

а також on-line

bottom of page